Distance: 7.72 km
Time: 50:49
Average HR: 152
Maximum HR: 163
Hosszú idö után újra tájfutó versenyen. Tavaly ha jól emlékszem két versenyem volt, ezért ezt a mait egy visszaszoktatónak fogtam fel. Szerencsére a terep nem olyan volt, mint amire a Postás Kupáról emlékeztem, az új részek pont megfeleltek ennek a célnak. Alapvetöen biztonsági futásra törekedtem, újra meg kell szokni, hogy térkép van a kezembe. A pályán nem hibáztam, igaz nem is volt nagyon rá lehetöség :). Egyedül a 12. pontra sétáltam a végén, a többi helyen megpróbáltam futni, vagy legalább is futó mozgást imitálni. A 9-10 átmenetben találkoztam Boboval, akivel átbeszéltem a pályája hátralévö részét, így ott kb. 40mp a pályában maradt. És még kb. 15-20 mp az elején, amikor egy tüskés ág lekapta a fejemröl a sapkát, és vissza kellett mennem érte. Összességében jól éreztem magam futás közben - igaz, a pulzusom magasabb volt, mint a sima futások közben -, nem volt bozót, jó idö volt, szóval nekem minden stimmel ahhoz, hogy újra kacérkodjak a tájfutással :) Folytatás jövö héten az Arak Kupán. Azért a terepen futás sebességén lehet még b?ven javítani.